CALIFORNIA VAN

Różnorodność samochodów wycieczkowych jest ogromna – od prostych, własnoręcznie (lub na zamówienie) przerabianych furgonetek po luksusowe, wielkogabarytowe kampery. Dlaczego zatem California i dlaczego Van?

Pomimo, że VW California należy do kategorii tzw. Camper Vanów, czyli samochodów zbudowanych na bazie tradycyjnych samochodów dostawczych z tą różnicą, że jest przystosowany do przewozu osób oraz większej ilości bagażu, jak również zapewnia miejsce do spania oraz do przyrządzania posiłków, jest przede wszystkim samochodem fabrycznie przeznaczonym do celów turystycznych. Wszystkie rozwiązania zastosowane w naszych ”Cali” zostały zatem bardzo dobrze przemyślane i dopasowane (np. składane krzesła umieszczone w klapie bagażnika, składany stolik turystyczny umieszczony w drzwiach przesuwnych), a zastosowane materiały i rozwiązania charakteryzują się najwyższą jakością – Volkswagen California Ocean Edition to najwyższa wersja VW Californii!

To co z kolei z pewnością wyróżnia VW Californię w porównaniu do wielkogabarytowych kamperów, to duża mobilność, większe możliwości jazdy w trudnym terenie (mniejsze gabaryty, napęd 4×4), mniejsze spalanie oraz lepsza dynamika jazdy w trasie porównywalna do samochodu osobowego. VW California to także auto, które bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu (parkowanie, pokonywanie zakrętów).

Trudno sobie wyobrazić piękniejszą kontynuację legendarnego „ogórka” niż VW California Ocean Edition w kolorze black and white z dodatkowymi elementami ozdobnymi na progach nadwozia. California to Van z klasą i duszą!

+48 733 485 085